Vodní dýmky Aladin Evolution

Galerie vodních dýmek Aladin Evolution, které nahradili původní řadu velmi oblíbených a na našem trhu rozšířených vodních dýmek Aladin Revolution.

Inovovaná řada nové generace vodních dýmek Aladin přichází na trh ve vysoké kvalitě, za pečlivého barevného sladění a přesného zpracování všech částí vodní dýmky. Spojení vázy a těla u nové kolekce Vodních dýmek Aladin Evolution je nově za pomoci závitu pro pevnější spoj a lepší manipulaci s vodní dýmkou.

Home / 15 Best rated /

Vodní dýmka Aladin Tower II 89 černá

vodni-dymka-aladin-tower-ii-98-09.jpg Vodní dýmka Aladin Koufy 43 bílá Thumbnails Vodní dýmka Aladin Mirror 68 stříbrná Vodní dýmka Aladin Koufy 43 bílá Thumbnails Vodní dýmka Aladin Mirror 68 stříbrná

Černá vodní dýmka Aladin Evolution Tower II 98 cm.


Inovovaná řada nové generace vodních dýmek Aladin odpovídajících vysoké kvalitě, za použití kvalitního materiálu z chromované oceli, pečlivého barevného sladění a přesného zpracování všech částí vodní dýmky.

Krásné velké a stylové vodní dýmky Aladin Evolution mají unikátní tvary, vzory a barvy, které vás jistě nadchnou.

Tělo vodní dýmky Aladin Tower a váza (karafa) jsou vzájemně spojeny šroubovacím závitem, místo klasického gumového těsnění. Nemůže se tedy stát, že vám při přenosu vodní dýmky váza vypadne.

Snadným způsobem lze z každé jednohadicové vodní dýmky Aladin Tower udělat dýmku s dvěma šlauchy, prostřednictvím zakoupení další hadice a náhradního nástavce za pojistný ventil a kuličky.

Nechte se zlákat jemným pobubláváním vody a krásně voňavým kouřem z čerstvých tabáků, který Vám dodá ten nezapomenutelný prožitek z kouření vodní dýmky.


Parametry velké vodní dýmky Aladin Tower II.

Celková výška vodní dýmky včetně korunky ....... 98 cm
Výška skla vodní dýmky .................................. 26 cm
Počet hadic vodní dýmky ................................... 1 ks
Délka hadice vodní dýmky ............................. 170 cm
Možnost přidání dalšího šlauchu ................... ano (+1)
INFO1

Velká černá vodní dýmka Aladin Evolution Tower II 98 cm

INFO2
Výrobce : Aladin | Série : Aladin Evolution | Typ : Tower W309
Visits
10518
Rating score
4.88 (1 rate)
Rate this photo